درخواست همکاری

برخی از ویژگی های یک رزومه خوب

نگارش تمیز و مرتب نشانه ­ی یک رزومه مدرن و قدرتمند است. خواننده قطعاً فرصت کافی برای جستجو در رزومه و کنار گذاشتن موارد کم اهمیت و یافتن موارد مهم را نخواهند داشت. پس تنها مهم ترین موارد را در رزومه خود را بیاورید. رزومه كاري شما نباید بیش از ۲-۳ صفحه باشد چرا که که مطالعه آن از حوصله خواننده خارج خواهد بود.

قطعاً هیچ کس در اولین دفعه نگارش رزومه خود، آن را به بهترین شکل ممکن نخواهد نوشت، بنابراین بکوشید با تمرکز بسیار و مطالعه و اصلاح چند باره رزومه خود، موارد زاید را حذف نموده و صرفاً به موارد با اهمیت بپردازید تا آن را به بهترین شکل ممکن نگارش کرده باشید.

از نگارش پاراگراف­ های طولانی خودداری نموده و بکوشید هر پاراگراف شما نهایتاً ۳-۴ خط باشد. همچنین سعی کنید به اندازه کافی حاشیه در رزومه خود در نظر بگیرید تا خواننده فضای کافی برای یادداشت نمودن نکات خود داشته باشد.

و مهمترین نکته این که، به ویژه در سطوح کارشناس به بالا، بکوشید رزومه خود را به زبان انگلیسی بنویسید (البته اگر سطح نگارش زبان انگلیسی شما بالا نیست، بهتر است رزومه تان را به فارسی نگارش کنید. حتی اگر نگارش انگلیسی رزومه خود را به فردی مسلط به زبان انگلیسی بسپرید اما سطح زبان شما با آن هم­خوانی نداشته باشد، قطعا برای خواننده توقع ایجاد نموده و ممکن است به ضرر شما تمام شود)

در صورت تمایل به همکاری روی درخواست همکاری کلیک کرده و مشخصات خود را طبق جدول پر نموده و به آدرس ایمیل ما ارسال کنید.